GlinikTransport w minutę

Naszą przygodę na rynku zaczęliśmy w 1995 roku.

Od tamtego czasu przeszliśmy długą drogę od „bazy transportowej” Fabryki Maszyn Glinik S.A. do dziś zajmowanego miejsca – jednego z czołowych operatorów transportowo-logistycznych w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego. Zebrane doświadczenia w blisko dwudziestoletniej historii determinują nas w dalszym rozwoju.

Naszym celem jest dostarczanie usług „just in time”, zorientowanych na klienta. Oferowany Klientom transport, spedycja i logistyka obsługują ładunki całopojazdowe (FTL) oraz ładunki częściowe (LTL). Efektywnie działamy zarówno w transporcie całopojazdowym, drobnicowym oraz specjalistycznym (transport pyłów i cementu). Dysponujemy również niezbędną bazą magazynową. Organizujemy kompletne łańcuchy dostaw, dostawy „just in time” oraz transporty specjalne. Podczas planowania sieci dystrybucji staramy się aby proponowane łańcuchy dystrybucji były jak najkrótsze co przekłada się na optymalizację kosztów.

Obszarem działalności jest przede wszystkim transport i spedycja krajowa. Mając do dyspozycji doświadczenie i siłę Grupy GlinikTransport jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie!

Specjalnie wyposażony tabor i przeszkoleni kierowcy dysponujący odpowiednimi uprawnieniami pozwalają na podejmowanie również ładunków niebezpiecznych ADR oraz przewozu odpadów.

Od samego początku ważnym obszarem działalności są usługi dźwigowe w zakresie wynajmu żurawi samojezdnych wraz z obsługą operatorską. Usługi świadczymy własnymi dźwigami o udźwigu od 18 do 40 ton oraz wynajętymi do 100 ton. Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra operatorów nie tylko wykonuje fachowo usługę ale również doradza w doborze odpowiedniej jednostki. Posiadamy również mobilny serwis dla zapewnienia jak najszybszego usunięcia ewentualnej awarii.

Dysponujemy wieloma rodzajami naczep – od plandeki i firanki, po platformy, czy wywrotki i silonaczepy. Są to naczepy o ładowności od 3,5t do 27t.

Firma opiera swoją działalność na własnym taborze oraz współpracy z niezależnymi przewoźnikami krajowymi i zagranicznymi, dzięki czemu mamy możliwość zaoferowania usług transportowych w bardzo krótkim czasie jak i w atrakcyjnych cenach. Nasi doświadczeni spedytorzy są dostępni dla klientów niezależnie od pory dnia. Wskutek ciągłego monitorowania mamy doskonałą orientację na rynku i jesteśmy w stanie na bieżąco rozwiązywać problemy.

Wszystkie środki transportu dokonujące przewozu oraz przewożony ładunek podlegają ubezpieczeniu OCP i OC-Spedytora. Firma posiada odpowiednie zezwolenia i certyfikaty do prowadzenia działalności spedycyjnej.

Zakład transportu

GLINIK Trans Mineral Sp. z o.o. jest firmą wydzieloną ze struktur Fabryki Maszyn „GLINIK” S.A. W obecnej formie Spółka prowadzi działalność od 01.02.1995 r. na podstawie umowy Spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego nr 6615/94.

zobacz więcej !

Wiedza i doświadczenie

Gwarancją naszego profesjonalizmu są nasi pracownicy, których wiedza i umiejętności pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Sprawną i fachową obsługę, zapewniamy także dzieki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych maszyn oraz narzędzi i urządzeń.

Kontakt z nami

tel. 18 54 21 350

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

POCZTA FIRMOWA

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.